دندانپزشکی زیبایی دیابتی

داندان پزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی راهبردی برای ترمیم و زیباسازی دندان­ها م­ی باشد. لمینیت، ایمپلنت و اورتودنسی گونه های مختلفی از این خدمات هستند. روشی جدید در لمینیت که لومینیرز نام دارد، انقلابی در ظاهر طبیعی، استحکام و عمر بیشتر لمینیت ایجاد کرده که بدون درد و خونریزی انجام می شود. دندانپزشکان کلینیک تابان به دلیل گذراندن دوره های لومینیرز در خارج از کشور دارای مهارت خاصی در انجام لومینیرز هستند و به دلیل همکاری مرکز با شرکت وارد کننده لومینیرز، این خدمات با هزینه پایین تری نسبت به سایرین ارائه می شود.
در دندانپزشکی زیبایی پس از درمان و بازگرداندن سلامت به دندان­ها بروی زیبایی آنها کار میشود.
در دندان پزشکی زیبایی معایب ظاهری دندان اعم از بد رنگی، کوچک یا تیز بودن، چرخش و شکستگی بر طرف می­ شود.
در چندین سال گذشته متداول­ترین روش در دندان پزشکی زیبایی استفاده از لمینیت­ها (سرامیکی و کامپوزیتی) بوده است، که تفاوت دوگونه ­ی آن غالباً در استحکام و قیمت آنهاست.

لامینت پوسته ه­ایی به قطر یک تا دو میلیمتر است که پس از تراش دادن نیم تا یک میلیمتر از سطح دندان روی آن گذاشته می­شود تا پوششی بر معایب ظاهری دندان باشد. از فواید این درمان صرف زمان کمتر و زیبایی بیشتر است.

دندان پزشکی زیبایی

ایمپلنت، اورتودنسی و بلیچینگ (سفید کردن دندان ها) نیز گونه های دیگری از دندانپزشکی زیبایی هستند که باعث زیبا تر شدن صورت و جایگزینی دندان های از دست رفته می شوند.

لومینیرز چیست؟

و اما امروزه روش جدیدی در دندان پزشکی زیبایی و لمینیت در سطح بین المللی مطرح است که لومینیرز نام دارد. لومینیرز پوسته سرامیکی بسیار نازکی است به قطر عدسی چشم و استحکام بسیار زیاد، این محصول ساخت کمپانی DenMat امریکاست. یکی از مهمترین برتری­های این محصول نسبت به لامینت­ ها، عدم نیاز به تراش سطح دندان و برگشت پذیر بودن آن است.

 استحکام بالا و عدم رنگ پذیری از دیگر محسنات این روش نوین است که معایب لامینت­ ها مانند احتمال شکستن، ایجاد حساسیت­ های دندانی و رنگ گرفتن لبه روکش­ ها را  به همراه ندارد و عمری حدود بیست سال دارد. لومینیرز تا کنون توانسته سه دوره متوالی جایزه بهترین محصول دندانپزشکی زیبایی را در امریکا به خود اختصاص دهد.

 کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان با تکیه بر دانش  و مهارت پزشکان و تکنسین­های دوره دیده در مراکز آموزشی لومینیرز در خارج از کشور و تجربه ه­ای طولانی در این روش نوین دندانپزشکی زیبایی قادر است با بالاترین کیفیت و ظرافت هرچه تمام­تر این خدمت را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن ارائه دهد.

علم روانپزشکی ثابت کرده که زیبایی خصوصاً در برخورد ابتدایی تاثیر بسزایی بروی هر زمینه از ارتباطات انسانی دارد، زیبایی ظاهری افراد بر تمام جنبه­ های شغلی، موقعیت­ های اجتماعی و ارتباط وی با اشخاص مختلف تاثیر می­گذارد.

انسانها در طول روز از طریق کلام با هم ارتباط برقرار می کنند و به ­روی یکدیگر لبخند میزنند و در تمام این مدت دندان های خود را به معرض نمایش می­گذارند، پس زیبایی دندان­ها همانند چهره حائز اهمیت است. همچنین خدمات دندانپزشکی زیبایی مانند ایمپلنت تخصصی مزایای دیگری نیز از جمله محافظت از دستگاه گوارش به واسطه توانمند سازی در جویدن بهتر غذاها را نیز فرآهم می آورد.