دندانپزشکی ترمیمی (درمان پوسیدگی)

دندانپزشکی ترمیمی (درمان پوسیدگی)

هرگاه دندان یک فرد دچار معایبی شود که در شکل ظاهری و عملکرد آن خلل وارد کند و یا در پی پوسیدگی و یا شکستن و غیره دچار درد یا ناراحتی شود، به درمان‌های ترمیمی نیاز است.

درمان دندان ها قبل از گسترش ضایعات دندانی و پیشرفت بیماری باعث کاهش چشم گیر آسیب ها و هزینه های درمانی می شود. دندانپزشکان متخصص کلینیک تابان با به کار بردن بهترین و بروزترین برندهای مواد و تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

دندانپزشکی ترمیمی، درمان ضایعات دندانهاست. هرگاه دندان یک فرد دچار معایبی شود که در شکل ظاهری و عملکرد آن خلل وارد کند و یا در پی پوسیدگی و یا شکستن دچار درد یا ناراحتی شود، به درمان‌های ترمیمی نیاز است.گاهی هم برای ترتیب و یکپارچگی دندان‌ها در ارتباط با بافت سخت و نرم مجاور برمیگردد.

توجه و رسیدگی به دندان ها و درمان آنها قبل از گسترش ضایعات دندانی و پیشرفت بیماری، باعث کاهش چشم گیر آسیب ها و معضلات دهان و دندان می شود و از هزینه های درمانی نیز تا حد زیادی می کاهد. پوسیدگی ها هر چند جزئی و کم نیاز به ترمیم دارند تا از رسیدن به عصب و گرفتار شدن ریشه جلوگیری شود. 

دندانپزشکی ترمیمی

ترمیم شکستگی ها و معایب تاج دندان از دیگر خدمات دندان پزشکی ترمیمی است که به زیبایی و سلامت دندان ها کمک می کند.

از خدمات دندان پزشکی ترمیمی می توان به درمان پوسیدگی ها، پر کردگی های هم رنگ و آمالگام، ترمیم شکستگی ها، سفید کردن دندان ها ، ترمیم سایش های دندانی و ایمپلنت تخصصی   مواردی از این قبیل اشاره کرد.

ایده آل ترین نتیجه ای که می توان از دندان پزشکی ترمیمی گرفت به واسته استفاده ازبهترین و با کیفیت ترین مواد ترمیمی وبه کارگیری بالاترین تکنیک هاست. کلینیک دندان پزشکی تابان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در زمینه دندان پزشکی ترمیمی و با به کار بردن بهترین و بروزترین برندهای مواد و تجهیزات آماده خدمت رسانی است.

کلیپ نحوه ترمیم و پوسیدگی دندان