درباره کلینیک دندانپزشکی تابان

تابان در یک نگاه

کیفیت بالای خدمات دندان پزشکی

به کار گیری پروتکل های نوین تشخیص و طراحی درمان

هزینه پایین تر خدمات دندان پزشکی

حفاظت نوین بیمار در برابر آلودگی های شایع در دندان پزشکی

استفاده از پزشکان مجرب و ماهر

پذیرای بیمارات دیابتی و ارایه خدمات تخصصی دندان پزشکی دیابت

استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مصرفی

بهره وری از تمامی تخصصهای دندان پزشکی در تشخیص و درمان

کلینیک دندانپزشکی تابان سعی دارد تا با به کار گیری از تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت بالا، اقدام به ارتقای کیفی خدمات تخصصی دندانپزشکی به بیماران کند ،از طرف دیگر با استفاده از پروتکل های نوین تشخیص و درمان در دندانپزشکی، باعث بالا بردن ایمنی بیمار در برابر آلودگی های شایع، تشخیص و درمان های تخصصی شده است.

کلینیک دندانپزشکی تابان

کاهش هزینه ها

کلینیک دندانپزشکی تابان توانسته با با مشارکت شرکت های ارایه کننده تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی، هزینه استفاده از این اقلام را کاهش دهد، که این موضوع هزینه تحمیلی به بیمار را کم کرده است. لازم به ذکر است که این تجهیزات و مواد مصرفی از بهترین شرکت های ارایه کننده تامین می شود و از بالاترین کیفیت ممکن بهره می برند.

ارایه کلیه خدمات به بیماران دیابتی

متاسفانه برخی دندانپزشکان از ارایه خدمات دندانپزشکی به بیماران دیابتی خودداری می نمایند. اما کلینیک دندانپزشکی تابان با بهره گیری از کلینیک تخصصی و میان تخصصی دیابت تابان، توانایی ارایه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی به بیماران دیابتی را داراست و از پزشکان با تجربه در این امر بهره می برد.

خدمات تخصصی دندانپزشکی به بیماران دیابتی

گوناگونی خدمات تخصصی

کلینیک دندانپزشکی تابان از مجموعه تخصص ها در دندانپزشکی بهره می برد، که شامل خدمات دندانپزشکی عمومی و اندو، جراحی فک و صورت، پریودنتولوژی، ایمپلنت و زیبایی، ارتودنسی، تصويربرداری تخصصی دندان و فک و صورت و همچنین خدمات تخصصی دیابت در دندانپزشکی است. این خدمات توسط متخصصین تشخیص و طراحی درمان به بیماران ارایه می شوند.