خدمات دندانپزشکی

خدمات دندان پزشکی تابان

تشخیص و درمان دندان

تشخیص و طرح درمان در دندان پزشکی به اصول و قواعد توالی درمان ها گفته می شود که در آن مشکلات دهانی بیمار را اولویت بندی می کنند

دندان پزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی راهبردی برای ترمیم و زیباسازی دندان­ها م­ی باشد. لمینیت، ایمپلنت و اورتودنسی گونه های مختلفی از این خدمات هستند.

کلینیک دندان پزشکی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

ارتودنسی دندان پزشکی دیابتی

ارتودنسی، تخصصی است برای مرتب کردن دندان ها و رفع ناهنجاری های اسکلتی فک و صورت. نا مرتب بودن دندان ها علاوه بر اینکه زیبایی را از شخص می گیرد

دندان پزشکی کودکان

حضور دندانپزشکان متخصص کودک در کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان امکان جذب و درمان کودکانتان را برای شما فرآهم آورده است.

جراحی لثه و پریودنتولوژی

جراحی لثه و پریودنتولوژی، به بررسی، تشخیص و درمان بیماریهای مربوط به بافت‌های پیرادندانی می‌پردازد.در پی تجمع پلاک میکروبی، بافت های پریودنتال بیمار می شود

ترمیم و پوسیدگی

درمان ریشه یا اندو

جراحی فک و صورت

تشخیص و درمان دندان

تشخیص و طرح درمان در دندان پزشکی به اصول و قواعد توالی درمان ها گفته می شود که در آن مشکلات دهانی بیمار را اولویت بندی می کنند. کلینیک تخصصی دندان پزشکی تابان با ارائه طرح درمان مناسب به روند بهبود بیمار سرعت می بخشد و نتیجه کیفی درمان را تضمین می کند

در دندان پزشكي جهت بهبود وضعیت دهان، رسیدن به یک تشخیص صحیح ازمشکلات دهان بیمار و طرح درمان مناسب براساس اولویت ها ضرورت دارد. با توجه به اصول و قواعد توالی درمان ها، مشکلات دهانی بیمار اولویت بندی می شوند (توالی درمانی برای بیماری كه درد دارد متفاوت می باشد و از بین بردن عامل درد در اولویت می باشد). 
تشخیص عارضه های دهان و دندان بیمار و ارائه طرح درمان به وی باعث می شود، با درمان به موقع بیماری ها مانند پوسیدگی از پیشرفت و انتقال آنها به دیگر دندانها و اجزاء دهان جلو گیری کرد و همچنین با ترتیب مناسب درمان ها می توان هزینه های بیمار را به طور چشمگیری کاهش داد.

تشخیص و درمان دندان
دندان پزشکی زیبایی

دندان پزشکی زیبایی

دندان پزشکی زیبایی راهبردی برای ترمیم و زیباسازی دندان ­ها م­ی باشد. لمینیت، ایمپلنت و اورتودنسی گونه های مختلفی از این خدمات هستند. روشی جدید در لمینیت که لومینیرز نام دارد، انقلابی در ظاهر طبیعی، استحکام و عمر بیشتر لمینیت ایجاد کرده که بدون درد و خونریزی انجام می شود. دندانپزشکان کلینیک تابان به دلیل گذراندن دوره های لومینیرز در خارج از کشور دارای مهارت خاصی در انجام لومینیرز هستند و به دلیل همکاری مرکز با شرکت وارد کننده لومینیرز، این خدمات با هزینه پایین تری نسبت به سایرین ارائه می شود.در دندانپزشکی زیبایی پس از درمان و بازگرداندن سلامت به دندان­ها بروی زیبایی آنها کار می­ شود. 

کلینیک دندان پزشکی 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروف چینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای 

ارتودنسی و دندانپزشکی دیابتی

ارتودنسی، تخصصی است برای مرتب کردن دندان ها و رفع ناهنجاری های اسکلتی فک و صورت. نا مرتب بودن دندان ها علاوه بر اینکه زیبایی را از شخص می گیرد، مشکلات و معضلاتی نیز به همراه دارد. کلینیک تخصصی دندان پزشکی تابان با در اختیار داشتن کادری مجرب از دندان پزشکان متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ارتودنسی ترکیب شده از دو کلمه لاتین اورتو به معنی راست و منظم و دونسیا به معنی دندان است.
درمان ارتودنسی به دو صورت متحرک و ثابت است. در روش ارتودنسی متحرک از فک بالا و پایین بیمار قالب گرفته شده و پلاک بالا و پایین ساخته می شود، پلاکی که قابلیت خارج شدن از دهان را دارد. 

دندان پزشکی برای کودکان

دندانپزشکی برای کودکان گرایش مهمی در علم دندانپزشكی است که با تكیه بر علم روانشناسی كودك می ­تواند از زمان رویش اولین دندان به او خدمات دندانپزشكی را که شامل پیشگیری و درمان است و به شدت حائز اهمیت است، ارائه دهد. حضور دندانپزشکان متخصص کودک در کلینیک تخصصی دندانپزشکی تابان امکان جذب و درمان کودکانتان را برای شما فرآهم آورده است.

دندانپزشکی برای کودکان یکی از گرایش های مهم در علم دندانپزشكی است، زیرا كودك را در زمان رشد تحت نظر دارد و مانع از وارد آمدن هرگونه آسیب و صدمات جدی در دهان و دندان كودك می شود. دندانپزشكی كودك با شناخت و تكیه بر علم روانشناسی كودك می ­تواند از زمان رویش اولین دندان به او خدمات دندانپزشكی ارائه دهد و با راهنمایی و اطلاع رسانی به والدین او، كودك را از مشكلاتی كه ممكن است در آینده برایش به وجود آید و تا آخر عمر با او همراه شود، محافظت كند.

دندان پزشکی کودکان
جراحی لثه

جراحی لثه و پریودنتولوژی

جراحی لثه و پریودنتولوژی، به بررسی، تشخیص و درمان بیماریهای مربوط به بافت‌های پیرادندانی می‌پردازد. در پی تجمع پلاک های میکروبی، بافت های پریودنتال بیمار می شود وبافت های عمیق تر را نیز درگیر می کند. دندان پزشکان متخصص کلینیک تابان شما را یاری می دهند تا سلامتی دهان و دندان شما قبل از پیشرفت بیماری های پریودنتال بهبود یابد.

جراحی لثه و پریودنتولوژی، به بررسی، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به بافت‌های پیرادندانی می‌پردازد. پیرادندان به اجزائ نگهدارندهٔ دندان‌ها گفته می شود که پیرامون دندان را احاطه کرده اند که شامل لثه، رُباط‍‌های پیرادندانی، سمان دندان و استخوان آلوئول است.